Víkendové kurzy

Nabízíme čtyři druhy víkendových kurzů. Jsou to Intenzivní víkend – Business English, Sobotní intenzivní opakovací kurz, Víkendové kurzy – Všeobecné – Jazyk dle vašeho výběru- a Víkendové kurzy pro děti.

Intenzivní víkend – Business English

Čtyři hodiny denně, celkem 8 hodin přes víkend. Naučte se vše, co potřebujete k vaší práci. Jak psát e-maily, používat čísla, konverzovat po telefonu, co říct během pohovoru a další! Výuka začíná v 10, končí ve 14 hodin a probíhá v prostorách CA school. Cena zahrnuje učební materiály, nápoje a občerstvení.

Sobotní intenzivní opakovací kurz – English

Všechny základy angličtiny probereme během čtyř hodiny. Kurzy začínají v 10 hodin dopoledne a končí ve 14 hodin odpoledne. Kurzy se konají v naší škole a jsou vedeny rodilým mluvčím. Zahrnují všechny výukové materiály, nápoje a občerstvení.
Možnost dvouhodinových kurzů.

Víkendové kurzy – Všeobecné – Jazyk dle vašeho výběru – Soukromě

Nemáte čas na zlepšení v cizích jazycích během rušného pracovního týdne? O víkendu je k tomu perfektní příležitost. V CA Institute of Languages máme otevřeno 7 dní v týdnu.

Víkendové kurzy pro děti

Víkendové kurzy jsou skvělou příležitostí pro vaše děti, jak vylepšit jejich schopnost porozumět angličtině a být o krok dál před svými spolužáky. CA KiDs nabízí víkendové kurzy angličtiny pro děti od 5 let.

Sobotní kurzy jsou nejen naplněny hrami a zabavnými aktivitami, ale i výukou ve třídě a základy angličiny.

Učební program je navržen tak, aby děti měli cíl, kterého by se mělo dosáhnout na konci každého sobotního programu a dále pak dostávají k vypracovaní domácí ůkol do další lekce.

Kurzy probíhají po dobu celého roku a studenti se mohou k tomuto programu kdykoliv připojit. Maximální velikost skupinky je 5 dětí, pokud se přihlásí více než pět dětí, skupinky rozdělíme.

V každé skupině je přítomen rodilý mluvčí s vysokoškolským vzděláním a certifikátem TEFL a vysokoškolsky vzdělaný český lektor taktéž s certifikátem TEFL.

Naši učitelé jsou vyškoleni ve vzdělávacím programu TEFL a výuku, veškeré aktivity a vyučovací techniku přizpůsobují každé věkové skupině a potřebám dětí.

Soboty od 8:30 do 12:30

Pro více informací týkajících se těchto kurzů a cen, kontaktujte prosím jednoho z našich konzultantů nebo navštivte tuto stránku se seznamem všech nabízených jazykových kurzů.

EmailFacebookTwitterGoogle+