Jazyková škola CA Institute of Languages BrnoVítejte v CA Institute of Languages s.r.o.., certifikované jazykové škole v samotném srdci Brna, jež byla založena v roce 1997. Naše škola je lehce dostupná městskou hromadnou dopravou a pro klienty, kteří přijedou autem, máme garážové parkování.

Náš institut nabízí jazykové kurzy a služby v širokém rozsahu od angličtiny, češtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny, ruštiny až po čínštinu. Další jazyky Vám zajistíme na vyžádání. Naším hlavním zaměřením je angličtina. Pořádáme speciální kurzy pro všechny jazykové i věkové úrovně, od batolat po dospělé.

Z těch nejpopulárnějších kurzů je to např. kurz Business English, přípravné kurzy ke zkouškám (IELTS, FCE, CAE, CPE, YLE, KET, PET, BEC, a další…), firemní kurzy, semináře Business English, přípravné kurzy k maturitě, konverzační kurzy, Czech for foreigners,  intenzivní víkendové kurzy, intenzivní týdenní kurzy, soukromé lekce, překlady, tlumočení, letní a zimní tábory pro děti, studijní pobyty v zahraničí, semináře, jazykové audity a další.

Náš tým se skládá z vyškolených rodilých mluvčí i českých lektorů, kteří jsou certifikovaní a mají minimálně titul Mgr. (Masters), desetiletou praxi v oboru a jsou znalí nejnovějších metodologických postupů.

Naše kanceláře, parkování a ubytování se nachází na Údolní 8, renomované ulici v centru Brna. Naše recepce, kanceláře a učebny jsou v našich daších prostorách na Marešově 12, o pár domů vedle. Disponujeme šesti učebnami, dvěmi velkými konferenčními místnostmi, kancelářemi a dokonce i ubytováním pro zahraniční studenty.

Nejenom, že jsme rozšířili a vylepšili naše prostory, ale zároveň nabízíme i nejnovější technologie v učebnách. Jsme plně vybaveni tím nejmodernějším zařízením jako jsou skleněné tabule, wi-fi, počítače v učebnách, videoprojektor s HD rozlišením, prostorové ozvučení, tisknárny a kopírky. Studenti i lektoři mají plně k dispozici obsáhlou knihovnu – klasickou i digitální.

Přijďte nás navštívit a zjistěte, proč jsme jedna z nejdůvěryhodnějších škol v České republice a získejte první lekci zdarma již dnes.

Kontaktujte nás na +420 777 607 350

EmailFacebookTwitterGoogle+