Lektoři

Náš tým CA Institute of Languages nabízí zkušené, vysoce kvalifikované české i rodilé lektory. Naši lektoři jsou profesionálové, pocházející z pestrého kulturního prostředí a hlavně sdílející nadšení pro svou práci. Od lektorů požadujeme vysokoškolský titul, alespoň Bc. v oboru, certifikaci TEFL nebo CELTA a minimálně tříletou praxi ve výuce jazyků. Náš stálý tým učitelů, naše jádro, spolupracující již mnoho let, má tituly MA (Mgr) nebo PhD v oboru a minimálně 15 let praxe. Spolupracujeme již mnoho let, pořádáme školení a různé semináře na univerzitách v Brně, Praze, Olomouci a ve Spojených státech. Zkušenosti, které lektoři přináší na své hodiny, jsou bezpochyby velice cenným aspektem patřícím ke studiu cizích jazyků v naší škole.

Náš tým se schází jednou za měsíc a na schůzkách diskutujeme o způsobech, jak neustále vylepšovat naši školu a tým učitelů. Od učitelů požadujeme, aby navštěvovali během roku semináře, zaměřené na výuku jazyků a účastnili se aktivit, které pořádáme pro naše klienty jako např. dny otevřených dveří, promítání filmů, vánočních nebo halloween parties.

Díky propojení s TEFL Czech Republic a našich partnerských škol a institucí, držíme krok s nejmodernějšími učebními metologiemi.

EmailFacebookTwitterGoogle+