Novinky

CA KiDS školní autobus
CA KiDS školní autobus patří do našich nových služeb. Disponujeme profesionálním řidičem a devítimístním minibusem k přepravě dětí
kamkoliv si budete přát. Jste právě zaneprázdněni prací a nemáte čas vyzvednout své dítě ze školy a dovézt jej na jednu z jeho mimoškolních aktivit jakou může být právě angličtina pro děti v CA Institute? Vaše dítě můžeme vyzvednout ze školy nebo vám jej dovézt bezpečně domů. Školní autobus nám pomáhá také s dopravou na výlety, do zoo, na bazén atd. Kontaktujte nás prosím o další informace ohledně cen a bližších detailů.

Víkendové kurzy angličtiny pro děti
Chtěli byste, aby se vaše děti učily anglicky, ale během všedních dní to není možné? Nabízíme vám kurzy angličtiny o víkendu. Různé věkové kategorie a stupně pokročilosti. Výuka formou zábavy tak, aby děti zaujala.

Cena: 500 Kč za 4 hodiny.
Minimální počet účastníků jsou 4.
Cena zahrnuje pití, svačinku během programu a učební materiál.

Příměstské tábory
Příměstské tábory jsou určeny pro děti od 3 do 12 let. Děti přicházejí do prostor naší školy ráno a odpoledne se vracejí domů. Tábory jsou vedeny zkušenými českými i zahraničními lektory a probíhají v anglickém jazyce a to jak v naší škole, tak i mimo školu. Děti zažijí během pestrého programu spoustu legrace a zároveň se naučí novým slovíčkům a komunikaci v cizí řeči. Program je vhodný i pro ty nejmenší.

Speciální cena po dobu prázdnin je:
1.980,- Kč za půldenní program na 5 dní
3.480,- Kč za celodenní program na 5 dní

Minimální počet účastníků jsou 4.
Cena zahrnuje pití, svačinku během programu a učební materiál.

Pro maminky a tatínky
Jazykové kurzy pro maminky nebo tatínky s možností hlídání dětí v prostorách naší školy. Možnost konverzace s rodilým mluvčím, gramatika, různé druhy pokročilosti. Výuka probíhá v malých skupinkách, tudíž vám můžeme poskytnout maximálně individuální přístup.
Cena: od 200,- Kč za 60 minut.

Němčina a francouzština pro děti
Nově bychom vám také nabídli kurzy němčiny a francouzštiny pro děti od 7 do 12 let a teenagery.
Cena: 195,- Kč za 60 minut (min. počet 4 studenti)

EmailFacebookTwitterGoogle+